O Firmie

Komplementacja towarów magazynowych

Firma Pro picking Sp. z o.o. została stworzona z myślą, aby wyjść naprzeciw agencjom pracy, które przyprowadzają ludzi na tzw. „sztukę”. Z doświadczenia wiemy, że kompletacja towarów magazynowych nie jest łatwą pracą , i nie każdy się do niej nadaje. Najczęstszymi problemami większości magazynów w Polsce, jest brak chętnych osób do pracy, błędy przy kompletacji, słaba wydajność ekipy kompletującej oraz złe ustawienia towarów do wysyłki, które powodują uszkodzenia w transporcie.

Nasza firma posiada wyszkolony personel, który dba o to aby wszystkie te problemy zostały zmniejszone do minimum. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy ze skanerami, voice picking (kompletacją głosową) oraz kartkami/listami kompletacyjnymi. Pracowaliśmy już na mroźniach, chłodniach i tzw. magazynach „suchych”. Staramy się, aby proces całej kompletacji na Państwa magazynie, był jak najbardziej usprawniony, aby każda ze stron była zadowolona.
Wykonujemy zlecenia stałe oraz tymczasowe.

Komplementacja towaru

Nasz zespół wykonuje komplementację towaru w profesjonalny sposób. Wykorzystujemy nowoczesne metody, które pozwalają pracownikowi komplementować towar jeszcze sprawniej i efektywniej. Wykonujemy komplementację towaru przy użyciu sporządzonych list, skanerów, przenośnych terminali. Oferujemy także naszym Klientom innowacyjną metodę komplementacji voice picking.

Komplementacja voice picking

Innowacyjna metoda komplementacji voice picking jest wynikiem nieustannego ulepszania procesu komplementacji. Zwana jest inaczej komplementacją głosową. Magazynier otrzymuje kolejne polecenia przez słuchawki, a ich wykonanie potwierdza odpowiednimi komendami ustalonymi przez system. Komplementacja voice pickig jest znacznie skuteczniejsza i efektywniejsza niż pozostałe metody komplementacji towaru.